Star Wars Jedi: Fallen Order bez triala w EA Access

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 12.11.2019, 13:05 Aktualizacja: 12.11.2020, 13:04
Star Wars Jedi: Fallen Order nie trafi do EA Access w ramach bezpłatnego, dziesięciogodzinnego triala. Może być to pierwsza gra, względem której Electronic Arts nagina zasady swojego programu subskrypcyjnego. Dotychczas wszystkie nowe produkcje EA mogliśmy wypróbować za darmo dzięki opłacaniu abonamentu.
star wars jedi fallen order bez triala w ea access
2 Udostępnień

Dziesięciogodzinny trial w EA Access? Nie w tym przypadku

Jednym z najciekawszych elementów EA Access na PS4 oraz inne platformy jest możliwość wypróbowania gier Electronic Arts w ramach dziesięciogodzinnego triala na kilka dni przed premierą. W przypadku słabszych produkcji pozwala to na przekonanie się o ich niezbyt wysokim poziomie, a w przypadku lepszych – na wcześniejszy dostęp do wymarzonego tytułu. Za program subskrypcyjny EA płaci się w chwili obecnej 15 zł/miesiąc lub 80 zł/rok.

Niestety, tak nie stanie się w przypadku Star Wars Jedi: Fallen Order (Upadły Zakon). Trial w EA Access nie będzie dostępny dla tej gry, przynajmniej oficjalnie, z powodu strachu przed spoilerami. Taka decyzja ogłoszona została w mediach społecznościowych platformy.

Premiera Star Wars Jedi: Fallen Order już w piątek

Data premiery Star Wars Jedi: Fallen Order zaplanowana została na 15 listopada. To już najbliższy piątek! Dynamiczna gra akcji z najlepszymi wzorcami (w kwestii mechaniki walki wręcz twórcy wzorować mieli się na Sekiro: Shadows Die Twice!) ukaże się na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Warto wspomnieć, że w przypadku tej ostatniej platformy Star Wars Jedi: Fallen Order kupimy także na Steam. To wielki powrót EA do dystrybucji cyfrowej gier poprzez serwis należący do koncernu Valve. Czyżby oznaczało to przyznanie się do kompletnej porażki w przypadku systemu dystrybucji przez Origin?

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments