Gry na PS4 tańsze o kilkadziesiąt procent!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 10.02.2019, 5:24 Aktualizacja: 25.02.2020, 5:22
Macie może nieco growych zaległości z 2018 roku, z którymi jeszcze nie zdołaliście się uporać? Ta wiadomość powinna was uskrzydlić. Sony rusza z promocją, w ramach której dostępne będą popularne gry na PS4 przecenione o kilkadziesiąt procent. Wielkie gry, wielkie rabaty? Zdecydowanie!
gry na ps4
0 Udostępnień

Może warto czasami odczekać kilka miesięcy?

Spore przeceny głośnych tytułów wywołują od jakiegoś czasu spore dyskusje, które nie zawsze kończą się po myśli twórców. Na wściekłość konsumentów naraziło się kilka miesięcy temu Square Enix. Oceny Shadow of the Tomb Raider poszły mocno w dół, gdy okazało się, że najbardziej wypasiona wersja gry sprzedawana jest za pół ceny już kilka miesięcy po premierze.

Shadow of the Tomb Raider PS4

Większości z nas już to jednak ani nie dziwi, ani szczególnie nie irytuje. Przyzwyczailiśmy się do faktu, że duża część ceny premierowej to koszt szybkiego dostępu – grania w głośny hit właśnie wtedy, gdy znajduje się na ustach wszystkich. Kiedy widzimy jednak gry na PS4 tańsze o kilkadziesiąt procent, trudno czasami nie pomyśleć, że kilkadziesiąt czy nawet kilkaset złotych można by wydać na coś innego. Ot, choćby kolejną grę lub dwie.

Gry na PS4 tańsze w promocji Wielkie gry, wielkie rabaty

Sony Interactive Entertainment ogłosiło właśnie start kolejnej akcji wyprzedażowej, w ramach której dostaniemy gry na PS4 tańsze nawet o kilkadziesiąt procent. Pełną ofertę znaleźć można w eksponowanej zakładce w PlayStation Store. Przykładowe obniżki cen w ramach promocji Wielkie gry, wielkie rabaty?

Zamierzacie wybrać któryś z tytułów?

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments