GTA 6: Rockstar Games zatrudnia pracowników!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 13.11.2019, 16:00 Aktualizacja: 13.11.2020, 15:59
Całą naszą wiedzę na temat GTA 6 czerpiemy jak dotychczas z niepotwierdzonych plotek oraz domysłów. Najnowszą garść spekulacji przynoszą oferty pracy w Rockstar Games. Studio poszukuje pracowników do rozwoju opartej na postaciach gry w wielkim otwartym świecie. Brzmi znajomo?
fabula gta 6
7 Udostępnień

Rockstar Games zatrudnia do prac nad otwartym światem

Na oficjalnej stronie internetowej Rockstar Games pojawił się zalew nowych ofert pracy, które dość klarownie związane są z nowym dużym projektem studia. Nic dziwnego, że większość graczy widzi w tym jasną oznakę zabrania się ze zdwojoną mocą do prac nad GTA 6. Po wydaniu Red Dead Redemption 2 na PC to jedyna opcja, która wpisuje się w charakter prac nad „olbrzymimi grami w otwartym świecie, które oparte są na postaciach”.

Podobnie jak wszystkie dotychczasowe informacje na temat GTA 6, i ta oparta jest przede wszystkim na domysłach. Prace w tym charakterze mogą być w końcu prowadzone również dla istniejących gier, ponieważ oba ostatnie hity Rockstara (RDR 2 oraz GTA 5) oferują graczom rozbudowane i tętniące życiem tryby online. Stały dopływ nowych funkcjonalności oraz eventów sprawia, że z pewnością jest nad czym dłubać w kodzie gry!

Wcześniejsze plotki o GTA 6

Jeżeli interesuje cię temat GTA 6, koniecznie sprawdź wcześniejsze plotki na temat produkcji. Znając studio Rockstar, tego typu domysły będą nam musiały wystarczać jeszcze przez długie miesiące. A może nawet i lata – nie wiemy w końcu jak długo przyjdzie nam na nową odsłonę Grand Theft Auto poczekać, a także czy gra planowana jest już na PlayStation 5 oraz Xbox Scarlett.

Oto nasze teksty o rzekomych informacjach z obozu Rockstar Games:

Pasjonujecie się nimi czy wolicie oczekiwać cierpliwie na potwierdzone newsy od twórców gry?

Źródło: Gamereactor. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments