Hitman 3 na ostatnim zwiastunie. Premiera gry już jutro

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 19.01.2021, 11:27 Aktualizacja: 19.01.2022, 11:27
Ze względu na niewielką liczbę premier na początku roku, Hitman 3 stał się jedną z bardziej oczekiwanej produkcji tego okresu. Mimo drobnych problemów związanych z wydaniem, które ostatecznie udało się rozwiązać, wszystko zdaje się być na swoim miejscu, a IO Interactive jest gotowe na zakończenie trylogii World of Assassination. Gra będzie miała swoją premierę już jutro, a studio opublikowało ostatni, dramatyczny zwiastun.
0 Udostępnień

Ostatnia prosta

Podczas kampanii marketingowej Hitmana 3 deweloperzy z IO Interactive podkreślali, że będzie to zwieńczenie cyklu World of Assassination, ale mało prawdopodobne, iż marka całkowicie zostanie odłożona na półkę. Ze względu na niewielką liczbę premier na początku bieżącego roku Hitman 3 stał się jedną z ważniejszych gier tego okresu (no, polskie The Medium też może namieszać), co może przysporzyć produkcji sporo popularności.

Nie obyło się bez drobnych problemów po drodze, o których pisaliśmy wczoraj, ale zdaje się, że duńskie studio rozwiąże kłopot w taki sposób, że gracze nie będą musieli dopłacać, by cieszyć się pełną zawartością Hitmana 3. Tymczasem deweloperzy opublikowali ostatni już zwiastun produkcji, sugerujący, że los Agenta 47 zostanie zakończony z przytupem, a całość zostanie podlana odpowiednią porcją dramatyzmu.

O tym, czy zda to egzamin przekonamy się już jutro, 20 stycznia – Hitman 3 ukaże się na komputerach osobistych (Epic Games Store), Stadii oraz konsolach (PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S), w tym również na Switchu dzięki możliwości grania w chmurze. Deweloperzy zapowiedzieli już nowy projekt – będzie to gra o Jamesie Bondzie, ale na razie nie wiemy o niej zbyt wiele.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments