Marvel’s Avengers: w grze akcji pojawi się też Kamala Khan!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 7.10.2019, 12:00 Aktualizacja: 7.10.2020, 10:59
Pakistańsko-amerykańska nastolatka z Jersey City będzie kolejną bohaterką zaplanowanej na maj przyszłego roku gry Marvel's Avengers. Kamala Khan jako Ms. Marvel nie była wymieniana dotąd wśród głównego zestawu postaci: Iron Mana, Czarnej Wdowy, Kapitana Ameryki i Hulka.
marvel's avengers kamala khan
7 Udostępnień

Nastolatka z New Jersey w Marvel’s Avengers

Na blogu PlayStation przedstawicielka studia Crystal Dynamics, Meagan Marie, przedstawiła kolejną bohaterkę prezentowanego na gameplayu z Gamescom 2019 Marvel’s Avengers. Dość niespodziewanie została nią Kamala Khan, której nie wymieniano dotychczas wśród protagonistów superbohaterskiej gry akcji. Dotychczas byliśmy przekonani, iż rozwalali będziemy zastępy wrogów Iron Manem, Czarną Wdową, Thorem, Hulkiem i Kapitanem Ameryką.

Jakie powody stoją za dorzuceniem do zestawu bohaterów Kamali, w której rolę wcieli się w Marvel’s Avengers Sandra Saad? – Opowiedzenie naszej historii o wchodzącej w świat dorosłych Kamali daje świeżą, pełną nadziei perspektywę na doświadczenie z grą, a jej unikatowe zdolności jako Ms. Marvel czynią z niej postać, którą każda osoba chce grać – tłumaczy Shaun Escayg, Creative Director and Writer w studiu Crystal Dynamics. – Kamala Khan jest definiującym składnikiem, który oddziela naszą grę od jakiejkolwiek historii o Avengersach, jakiej doświadczyliście do tej pory – podkreśla. I faktycznie, bohaterka ta różni się od prezentowanych na zwiastunach Iron Mana oraz Hulka.

Kim jest Kamala Khan?

Współtworzona przez G. Willowa Wilsona, Adriana Alphona, Sanę Amanat oraz Stephena Wackera, Kamala Khan jest pakistańsko-amerykańską nastolatką, która broni rodzinnego Jersey City przebrana za Ms. Marvel. Po raz pierwszy pojawiła się w komiksach w 14 numerze serii Kapitan Marvel w sierpniu 2013 roku. Rok później dostała zaś własną serię, wydawaną do dziś.

Premiera gry, w której szóstka bohaterów pozwoli nam na zróżnicowaną i pełną funu rozgrywkę, zaplanowana jest na 15 maja 2020 roku, czyli dwa tygodnie po zapowiedzianej na Comic-Conie 2019 w San Diego premierze filmu Black Widow. Tytuł ukaże się wówczas na PlayStation 4, Xbox One, PC oraz Google Stadia. Twórcy zapowiadają, że szóstka wymienionych już w tekście bohaterów bardzo szybko się powiększy – regularnie ukazywać mają się bezpłatne DLC z nowymi superbohaterami.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments