Gameplay Nioh 2 od twórców. Sprawdź też inne nagrania

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 2.03.2020, 14:44 Aktualizacja: 2.03.2020, 14:44
Jeśli chcesz poznać najnowszą grę studia Team Ninja przed premierą, wydatnie pomóc mogą ci w tym gameplaye. Nioh 2 dzięki otwartym testom beta pochwalić może się pokaźną liczbą materiałów z rozgrywki, które prezentujemy w tym tekście. Na najnowszym z nich gameplay z rozgrywki w Nioh 2 prezentują sami twórcy.
gameplay nioh 2
5 Udostępnień

Lista dostępnych w materiale gameplayów Nioh 2 prezentuje się następująco:

Deweloperzy Nioh 2 prezentują gameplay trailer

Najświeższy gameplay Nioh 2 zaprezentowany został podczas weekendu z otwartą betą najnowszego RPG akcji od studia Team Ninja. Trailer połączony z nagraniem rozgrywki ukazał się na oficjalnym kanale PlayStation. Pokazuje on spojrzenie na niemal osiem minut z gry w wykonaniu Fumihiko Yasudy, jednego z deweloperów. Twórca produkcji dzieli się też swoimi poradami jak dobrze grać w Nioh 2.

Last Chance Trial na niemal trzygodzinnym nagraniu

Znacznie dłuższe nagrania z otwartej bety Nioh 2 zatytułowanej Last Chance Trial dostępne są na kanałach YouTube streamerów. Proponujemy wam gameplay produkcji nagrywany na PS4 PRO w jakości 60 fps. Shirrako prezentuje na nim kreator postaci, wszystkie walki z bossami, misje poboczne, upgrade’y, stroje oraz sekretny koniec po walce z bossem.

Kitanasho Castle i walki z bossami

Znacznie krótszy gameplay Nioh 2 związany z wersją beta dostępną w ostatni weekend lutego 2020 pojawił się z kolei na PlayStation Access, czyli oficjalnym kanale YouTube brytyjskiego oddziału PS. Na skróconym materiale filmowym zaprezentowany został poziom Kitanosho Castle, nieznany wcześniej mini-boss oraz trudny do pokonania przeciwnik z finału pokazywanej planszy.

Gameplay Nioh 2 z wersji demo na Tokyo Game Show

Kolejnym materiałem prezentowanym przez kanał PlayStation Access jest gameplay Nioh 2, który stanowi pokłosie wersji demo z targów Tokyo Game Show 2019. Podczas eventu ujawniona została data premiery gry, a oprócz standardowej prezentacji kreatora postaci, nowych broni, ataków oraz mocy specjalnych yokai na nagraniu pokazana została walka z piekielnie trudnym bossem. To demoniczny koń Mezuki.

Testy wersji alfa to nasz pierwszy kontakt z grą

Nasz pierwszy kontakt z RPG akcji studia Team Ninja miał miejsce przy okazji testów alfa Nioh 2. Gameplay nagrany przez jednego z fanów serii wytypowanego do sprawdzenia poziomu rozgrywki oraz wyłapania ewentualnych nieprzyjemności urozmaicany jest miłym rosyjskim komentarzem. Pokazuje także, jak długą drogę przejść musiała produkcja przed nabraniem ostatecznego kształtu.

Światowa premiera prezentowanego na powyższych gameplayach Nioh 2 przewidziana jest na 13 marca 2020 roku (dzień wcześniej produkcja ukaże się w Japonii). Dotyczy to wyłącznie wersji na platformę PlayStation 4. Chociaż twórcy nie potwierdzili jeszcze kiedy Nioh 2 wyjdzie na PC, większość branżowych mediów nie waha się przed ustalaniem istotnej dla pecetowców daty premiery na listopad 2020.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments