Only on PlayStation – kolekcja gier exclusive na PS4!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 6.09.2019, 15:00 Aktualizacja: 6.09.2020, 14:44
Dziesięć gier exclusive na PS4 sprzedawanych będzie w ramach kolekcji Only on PlayStation. Hity takie jak Marvel's Spider-Man, God of War czy The Last of Us doczekają się też nowych okładek. To doskonała okazja, aby odświeżyć sobie najlepsze gry na wyłączność Sony!
only on playstation
10 Udostępnień

Only on PlayStation – najlepszy gry exclusive na PS4

Na oficjalnym brytyjskim blogu PlayStation Access pojawiła się zapowiedź dziesięciu gier z kolekcji Only on PlayStation. Zawierała będzie ona tytuły wydane wyłącznie jako produkcje exclusive na PS4. To doskonała okazja, aby uzupełnić swoją kolekcję i bazę gamingowych przeżyć o nienabyte dotychczas tytuły. A część z nich znacie z naszych recenzji!

Pełna lista tytułów Only on PlayStation, okraszonych dodatkowo nowymi okładkami, składa się z:

  • Bloodborne
  • God of War
  • Horizon: Zero Dawn
  • Marvel’s Spider-Man
  • Ratchet and Clank
  • Shadow of the Colossus
  • The Last Guardian
  • The Last of Us Remastered
  • Uncharted 4: A Thief’s End
  • WipEout Omega Collection

Które gry z Only on PlayStation poleca Zagrano?

Z powyższej listy gier dostępnych w promocji Only on PlayStation wyróżnić chcielibyśmy przede wszystkim trzy gry.

Pierwszą jest nagrodzony tytułem gry roku God of War. Laurów takich jak zwycięstwo w BAFTA 2019 produkcja exclusive na PS4 zdobyła niemało. Musimy przyznać, że totalnie zasłużenie. W naszej recenzji God of War gra otrzymała ocenę 9/10, a wśród graczy oraz krytyków nie było końca zachwytom i słowom podziwu.

Drugą grą jest recenzowany przez Zagrano Marvel’s Spider-Man. Wzbogacony o dodatki zakończone na Silver Lining tytuł jest kwintesencją tego, czym powinna być gra wideo. Idealny balans między historią godną jednego z najpopularniejszych superbohaterów a wybitnie rozrywkowym gameplayem sprawił, że w produkcji Insomniac Studio zakochały się miliony graczy. Kolekcja Only on PlayStation daje szansę na dołączenie do tego grona.

Trzecią z nich stanowi z kolei gra, którą wspominaliśmy ostatnio z łezką w oku z okazji wyłączenia niektórych serwerów Naughty Dog. W gronie gier nieobjętych dalszym wsparciem sieciowym znalazła się jedna pozycja z tej listy: The Last of Us. We wzruszającą historię przemytnika i jego młodziutkiej podopiecznej wpisany został mrożący krew w żyłach survival horror, który niedługo powinien doczekać się kontynuacji. Chociaż o The Last of Us 2 więcej jest plotek niż potwierdzonych informacji, warstwa aktorska została już nagrana i premiera przewidziana na maj 2020 wydaje się dość prawdopodobną opcją.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments