Prezentacja konsoli Google na tajemniczym trailerze?

Michał Małysa Sprzęt Publikacja: 14.03.2019, 10:16 Aktualizacja: 14.03.2020, 10:16
Wkroczenie jednego z największych technologicznych gigantów do branży gier wideo będzie prawdziwym przełomem. Czy gamingowa rewolucja rozpocznie się w trakcie Game Developers Conference, a tajemniczy trailer każe się przygotować na prezentację konsoli Google? Przekonamy się już 19 marca!
3 Udostępnień

Streaming gier przyszłością branży?

Po kilku latach oczekiwania na przełom w branży gier wideo w końcu doczekać możemy się prawdziwej rewolucji. Choć jeszcze niedawno wydawało się, że 2019 rok stał będzie pod znakiem prezentacji konsol nowej generacji, zmiany w świecie gamingu mogą posunąć się o wiele dalej. Brak napędu na płyty w nowym Xbox One S to mały pikuś w porównaniu do tego, co przynieść może ze sobą streaming gier. Doskonałą zapowiedzią możliwości niesionych przez tę technologię była prezentacja Project xCloud Microsoftu, ale to nie koniec dobrych wieści dla fanów futurystycznych wizji.

project xcloud

Jedna z zagadek co do przyszłości świata gier rozwiązać może się już w najbliższym tygodniu. Google opublikowało właśnie trailer wielkiego ogłoszenia, które firma ma zamiar dokonać w przyszłym tygodniu podczas Game Developers Conference. Trudno jednoznacznie wyrokować, czego będzie ono dotyczyło, jednak jedno jest pewne – branża gier wideo może się zatrząść w posadach.

Tajemniczy trailer zapowiada prezentację konsoli Google?

O konsoli Google pisaliśmy już wcześniej w kontekście fake newsa ze zdjęciami Google Controllera. Niepotwierdzane i niedementowane przez firmę plotki sugerują, że Google ma w planach zrewolucjonizowanie branży gier wideo poprzez stworzenie sprzętu dedykowanego dla cloud gamingu. Na dzień dzisiejszy nie wiadomo, ile prawdy jest w tych pogłoskach, a tajemniczy trailer związany z Game Developers Conference atmosferę niepewności tylko podsyca.

Będzie to ogłoszenie związane wyłącznie z Projectem Stream czy może prezentacja konsoli Google? Czy zaprezentowanie tak szerokiej gamy gatunków gier, od sportowych po fantasy i postapo, sugeruje, że ogłoszenie będzie większe niż możemy się spodziewać w najśmielszych snach? Niczego nie wiemy na sto procent, jednak naprawdę warto czekać na 19 marca i Game Developers Conference. O wszystkim donosili będzie wam oczywiście na bieżąco!

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments