Seriale HBO GO w marcu 2019. Jest bogato!

Michał Małysa Seriale Publikacja: 7.03.2019, 12:36 Aktualizacja: 7.03.2020, 12:38
Seriale HBO GO w marcu 2019 doczekały się już pełnej rozpiski i harmonogramu, a większość z nich nawet dedykowanych trailerów. Serial twórców La Casa de Papel, spin-off Pretty Little Liars, kolejne sezony Gomorry czy Billions... W pierwszym wiosennym miesiącu pod względem serialowym będzie się działo!
seriale hbo go w marcu 2019
10 Udostępnień

Nowe seriale HBO GO w marcu 2019

Platforma HBO GO w marcu obrodziła nowościami, które mają szansę zamieszać! Już od 1 marca oglądać możemy katastroficzny serial Osiem dni (Eight Days czy też – idąc za niemieckim pochodzeniem – Acht Tage), w którym Europa stanie naprzeciw zagrożenia z kosmosu.

W hiszpańskim serialu Pomost (Przystań), dostępnym w HBO GO od 3 marca, wielu ludzi dostrzega potencjalnego następcę La Casa de Papel (jednego z naszych 5 najlepszych seriali 2018!). Nic dziwnego, gdyż wyszedł on spod ręki tych samych ludzi i już sam trailer zapowiada kolejne niesamowite dzieło:

Zakończony w 2017 roku serial Pretty Little Liars był olbrzymim młodzieżowym hitem, który znajdzie teraz swoje dopełnienie w nieoczekiwanej kontynuacji, a raczej spin-offie. Bez kultowej piosenki wiodącej nie będzie to już to samo, ale możemy być stuprocentowo pewni, że ta produkcja utrzyma widzów w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty każdego odcinka. Słodkie Kłamstewka: Perfekcjonistki w HBO GO od 21 marca!

Coraz większą popularność zyskują antologie historii kryminalnych oparte na prawdziwych wydarzeniach, a kolejną propozycję z tego gatunku przygotowuje na marzec Hulu. W naszym kraju za dystrybucję The Act odpowiedzialne będzie właśnie HBO GO, przybliżając od 21 marca historię Gypsy Blanchard – dziewczyny próbującej wyzwolić się z toksycznej relacji ze swoją matką.

Kontynuacje lubianych produkcji

Seriale HBO GO w marcu to również kilka niesamowitych powrotów. Zacznę tu od środka miesiąca i swojego osobistego faworyta. 18 marca powraca na ekrany niesamowity duet Paul Giamatti – Damian Lewis, którzy rozpoczną czwarty sezon bezwzględnej walki na szczycie finansowego łańcucha pokarmowego. Billions IV to absolutny mus dla wszystkich wielbicieli trzymających w napięciu dramatów telewizyjnych!

Inną ciekawą propozycją jest trzeci sezon Lepszego życia – zabawnej i poruszającej historii samotnej matki, która nie ma łatwego życia ze swoimi trzema dorastającymi córkami w różnym wieku.

Od początku miesiąca w ofercie HBO GO znajduje się także trzeci sezon absolutnego serialowego klasyka – Fargo. Serialomaniakom przedstawiać nie trzeba, ludzi nieznających jeszcze tego tytułu być może przekona trailer przygotowany przez platformę.

14 marca będzie w HBO GO dobrym dniem dla fanów sądowych batalii rozpisanych na odcinki. Elementy legal dramy można oczywiście odnaleźć we wspomnianym już Billions, jednak rasowym przedstawicielem tego gatunku jest serial Good Fight, którego trzeci sezon rozpocznie się właśnie wtedy.

Jeżeli z podekscytowaniem wyczekujecie kolejnych tytułów z narkotykami w roli głównej, 21 marca zainteresować może was w HBO GO premiera drugiego sezonu Snowfall. Serial przenosi widzów do Los Angeles lat osiemdziesiątych i pozwala prześledzić wpływ rodzącej się kokainowej plagi na kulturę Miasta Aniołów.

Włoski oddział stacji Sky przygotowuje na marzec premierę kolejnego sezonu kultowej Gomorry. Prócz Neapolu oraz Bolonii zobaczymy tym razem również Londyn – będzie to kolejne po Hiszpanii, Bułgarii i Niemczech zagraniczne miejsce, które odwiedzimy z bohaterami serialu. W HBO GO pierwszy odcinek jednej z perełek europejskiej produkcji serialowej zobaczymy 30 marca.

Kolejne odcinki rozpoczętych przygód

W marcu kontynuowane będą oczywiście produkcje, których kolejne odcinki pojawiają się z tygodniową częstotliwością. Oto ich lista:

Oferta seriali HBO GO w marcu 2019 prezentuje się naprawdę bogato! Co zamierzacie wyłuskać z tego worka w pierwszej kolejności?

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments