Seriale Netflix na kwiecień 2019 – premiery i kontynuacje

Michał Małysa Seriale Publikacja: 30.03.2019, 9:07 Aktualizacja: 30.03.2020, 9:07
Znamy już wszystkie seriale Netflix na kwiecień 2019. W premiery nowych produkcji obfitować będzie pierwsza część miesiąca, gdy pojawią się takie tytuły jak kryminalne Ruchome Piaski czy Special, niesztampowy serial romantyczny o dorastaniu młodego homoseksualisty z porażeniem mózgowym. Co poza tym?
special seriale netflix na kwiecien 2019
0 Udostępnień

Premiery seriali Netflix na kwiecień 2019

Netflix na kwiecień 2019 przygotował kilka ciekawych premier, chociaż podobnie jak w przypadku seriali Netflix na marzec – nie wydaje się ona porywająca. Premiery w rodzaju Turn Up Charlie, Formula 1: Jazda o życie oraz Osmosis były całkiem w porządku, ale brak wśród tych produkcji prawdziwych hitów. Jakie tytuły przygotował dla nas Netflix w tym miesiącu?

W piątek 5 kwietnia największym hitem wydaje się drugi sezon Sabriny. Pokazywaliśmy wam już zdjęcia z planu drugiego sezonu Chilling Adventures of Sabrina, ale jesteśmy przekonani, że wszyscy entuzjaści pierwszego sezonu nie potrzebują dalszych zachęt. Tego samego dnia pojawiają się w Netflix także Ruchome piaski, kryminał scenarzystki Mostu nad Sundem. Jeżeli po obejrzeniu odcinkowego dokumenty o Formule 1 spodobała wam się taka forma przyswajania wiedzy o ciekawych zjawiskach, z pewnością zwrócicie również uwagę na programy Nasza Planeta (spektakularny serial dokumentalny o pięknie ziemskiej przyrody) oraz Cesarstwo Rzymskie (dokument z fabularnymi wstawkami).

W kolejnym tygodniu seriale Netflix wychodziły będą dość niestandardowo, w różne dni. 10 kwietnia niezwykle ciekawym wyborem będzie program interaktywny w stylu Black Mirror: Bandersnatch. Bear Grylls współpracował będzie w nim z widzami w celu przeżycia. Tytuł programu: Ty kontra dzicz. Następnie dnia zaplanowana jest premiera kolejnego serialu o zombie. Trailer Black Summer pokazywaliśmy wam już w zeszłym tygodniu i jesteśmy przekonani, że każdy fan tego motywu będzie zadowolony z możliwości wejścia w inną część uniwersum Z Nation. 12 kwietnia czeka nas premiera pierwszego sezonu Special – niesztampowego serialu o dorastaniu młodego homoseksualisty z porażeniem mózgowym. Podobna tematyka nieźle się ostatnio przyjmuje (potwierdza to ostatni sukces Sex Education oraz niedawne potwierdzenie powstawania kolejnego sezonu Atypical).

Tydzień 15-21 kwietnia rozpoczniemy od premiery familijnego serialu AwanturNick.  18 kwietnia ukaże się My first first love, także produkcja familijna, tyle że produkcji koreańskiej. Jeśli polubiliście azjatyckie klimaty po obejrzeniu Kingdom, wgląd w świat koreańskich nastolatków również może przynieść wam sporo radości. I… to tyle. Mocniejsze premiery zgrupowane zostały na początku miesiąca, ale może seriale Netflix na kwiecień 2019 jeszcze nas czymś zaskoczą.

Kontynuacje seriali Netflix na kwiecień 2019

W drugiej połowie miesiąca wśród seriali Netflix na kwiecień 2019 znajdzie się za to kilka kontynuacji. W zupełnie inną część świata przeniesie nas 19 kwietnia Samantha!, brazylijski serial, w którym była młodzieżowa gwiazda chwyta się niekonwencjonalnych sposobów, by znów znaleźć się w świetle reflektorów. Tego samego dnia w hinduskim serialu Selection Day rozpocznie się drugi sezon pasjonującej historii, w której dwóch nastoletnich krykiecistów walczy z apodyktycznym ojcem i nieprzyjaznym systemem, by zrealizować swoje ambicje i spojrzeć w głąb siebie.

Miłośnicy klimatów fantastycznych szykować powinni się na tydzień później, gdyż 26 kwietnia premierę będzie miała druga część tureckich przygód w The Protector. To opowieść o młodym człowieku mieszkającym we współczesnym Stambule, który odkrywa swoje powiązania ze starożytnym zakonem i podejmuje się misji uratowania miasta przed nieśmiertelnym wrogiem.

Kwiecień w Netflix oznacza też kolejne odcinki produkcji, których epizody pojawiają się cyklicznie:

  • Supergirl
  • Czarnej lista
  • Star Trek: Discovery
  • Riverdale
  • Jane the Virgin

 

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments