TOKYO GAME SHOW: Nioh 2 ze wstępną datą premiery!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 13.09.2019, 13:00 Aktualizacja: 25.03.2021, 10:01
Tokyo Game Show 2019 trwa w najlepsze, dzięki czemu poznajemy kolejne zwiastuny świetnych gier zapowiedzianych na najbliższe miesiące. Jedną z nich jest NiOh 2, który doczekał się niesamowicie dynamicznego trailera. Znamy też wstępną datę premiery!
nioh 2 tokyo game show 2019
9 Udostępnień

Nioh 2 z datą premiery! Niestety, tylko przybliżoną

Długa i bogata historia studia From Software przyczyniła się do rozpowszechnienia gier akcji wzorowanych na Dark Souls. Jedną z nich jest produkcja studia Ninja Team, która wkrótce doczeka się kontynuacji. Pozycja nastawiona w 99% na ekstremalnie trudne walki doczekała się w końcu oficjalnej daty premiery. Nioh 2 ukaże się na początku 2020 r. Dokładna data podana zostanie w najbliższych miesiącach.

Gra prezentowana była już na targach E3 w 2018 i w 2019 roku. W maju mieliśmy okazję zapoznać się z gameplayem wersji alfa Nioh 2, a na samej kalifornijskiej imprezie pokazano pierwszy zwiastun produkcji. Zważywszy na fakt, że wspomniane już From Software nie planuje na Tokyo Game Show prezentacji gry tworzonej w kooperacji z G.R.R. Martinem (a przypomnijmy, że Elden Ring nie pojawił się też na Gamescom 2019), Nioh 2 ma wszelkie predylekcje do stania się hitem japońskich targów!

Co jeszcze wiemy o Nioh 2?

Mimo otrzymywania kolejnych trailerów i niezłej relacji z wersji alfa Nioh 2, gra wciąż pozostaje zagadką. Nie wiemy na przykład czy ukaże się wyłącznie na PlayStation 4, czy może podobnie jak pierwsza odsłona trafi także na PC. Data premiery Nioh 2 ustalona na początek 2020 roku wydaje się jednak pewna i niezachwiana, a mechanika rozgrywki będzie prawdopodobnie prosta i nawiązująca do klasyków gatunku.

Czy Ninja Team i tym razem dostarczy fanom gier wzorowanych na Dark Soulsach odpowiednio godną porcję rozrywki? Jesteśmy przekonani, że skoro produkcja ma znacznie większy budżet niż zakończony klapą projekt Decay of Logos (mocno negatywne 47/100 w agregatorze Metacritic), nie powinno być tragedii.

O tym, jak ostatecznie wyszło, przeczytacie w naszej recenzji Nioh 2. Producentom udało się dowieźć naprawdę dużo obietnic!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments