Trailer Steel Rats na Xbox One z okazji premiery

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 20.05.2019, 14:00 Aktualizacja: 20.05.2019, 14:00
W listopadzie ubiegłego roku pojawiła się na rynku kolejna motocyklowa platformówka Tate Multimedia. Gra nie zachwycała większością elementów, jednak pod najważniejszym względem była co najmniej solidna. Teraz Steel Rats trafiają również na Xbox One, a Microsoft promuje tytuł na kanale YouTube konsoli.
steel rats xbox one
11 Udostępnień

Szczury naprawdę dają się polubić

Przeczytawszy naszą recenzję Steel Rats pobieżnie, moglibyście tę grę wyeliminować z góry. Ocena na poziomie 6,5 nie brzmi dobrze w dobie mediów wystawiających nowym produkcjom same dziewiątki i dziesiątki, ale jest ona wypadkową wielu czynników. Dotychczas w Steel Rats zagrać można było na PC oraz PlayStation 4, teraz jednak polski tytuł pojawił się również na Xbox One. Czemu warto dać tej grze szansę?

steel rats recenzja

To nie jest kwestia ekonomicznego patriotyzmu! Nijaka fabuła czy miałki świat uczyniłyby niegrywalne gnioty z takich produkcji jak Red Dead Redemption 2 czy Marvel’s Spider-Man, jednak gra twórców Kangurka Kao ma nieco inny charakter. Jest w końcu platformówką, i to platformówką cholernie przyjemną. Jeżeli posiadacie konsolę Xbox One i szukacie lekkiej gierki, idealnej na przerwę między poważniejszymi produkcjami, Steel Rats powinno sprawić się w tej roli idealnie.

Trailer Steel Rats na Xbox One

Trailer Steel Rats na Xbox One opublikowany został na oficjalnym profilu YouTube konsoli. Muzyka idealnie podkreśla postindustrialną atmosferę towarzyszącą graczom, a spore wrażenie robią też kaskaderskie ujęcia żywcem wyjęte z rozgrywki.

Steel Rats jest niezależną platformówką polskiego studia Tate Multimedia, które w przeszłości wsławiło się takimi tytułami jak kultowy Kangurek Kao czy niedawno wydane Urban Trial Playground. Premiera gry w wersji na PC oraz PlayStation 4 miała miejsce 7 listopada 2018, a w maju 2019 Steel Rats trafia również na Xbox One.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments