Warhammer: Chaosbane

(PlayStation 4, Xbox One, PC)
0/5.0 z 0 ocen
Warhammer Chaosbane

Warhammer: Chaosbane

RPG akcji, hack'n'slash
Eko Software
31 maja 2019
Bigben Interactive

Warhammer: Chaosbane to produkcja, która już niebawem pojawi się na rynku. Jak zapowiadają twórcy, gra ma łączyć w sobie świat Warhammera z rozgrywką znaną z serii Diablo. Pomysł wydaje się ciekawym tytułem, na który z pewnością powinni zwrócić uwagę miłośnicy hack’n’slashów.

Fabuła produkcji, za której projekt odpowiada francuskie studio Eko Software (znane przede wszystkim z serii How To Survive) rozgrywa się w niezwykle ponurej krainie zwanej Starym Światem. Wybrany bohater może działać samodzielnie bądź z pomocą do trzech innych graczy (zarówno przez Internet, jak i na wspólnym ekranie).

Sama kampania umożliwia rozgrywanie najważniejszych wydarzeń uniwersum, z których wszystkie kroki zmierzają do obrony Imperium Ludzkiego przed liczną hordą Chaosu. Podczas oferowanej rozgrywki, bohaterowie przemierzają wiele klasycznych i dobrze już znanych lokacji, jak chociażby przeklęte miasto Praag.

Produkcja prowadzona jest w rzucie izomerycznym, pozwalającym na zastosowanie zręcznościowego systemu walki. Twórcy gry zapowiadają obecność aż dziesięciu poziomów trudności, blisko 70 zróżnicowanych potworów, 180 możliwych do zdobycia umiejętności i zaawansowaną fabułę, stworzoną przez mistrza – Mike’a Lee. W tej rozgrywce, poza umiejętnościami z pewnością będzie liczył się refleks gracza. Poza nim wszystko zdołacie ogarnąć dzięki naszemu poradnikowi Warhammer: Chaosbane.

Chaosbane jest typowym przedstawicielem gatunku hack'n'slash, stąd nie należy spodziewać się zbyt wielu innowacji. Zresztą sam wygląd gry, poza interfejsem, przypomina w dużym stopniu inny znany tytuł - Diablo 3. Sama zabawa polega przede wszystkim na eksploracji dostępnego świata, zdobywaniu nowych umiejętności, rozwijaniu statystyk postaci i walce z hordami Zła. Kreacja bohatera odbywa się poprzez wybór jednej z frakcji: krasnoludzkiego wojownika, żołnierza Imperium, władającego magią Elfa bądź też leśną elficę strzelającą z łuku.

Warhammer: Chaosbane- wymagania sprzętowe

Sprawdziliśmy minimalne i zalecane wymagania do gry na PC-towców


 • System operacyjny: 64-bitowy Windows 7, 8, 10.

 • Procesor: Intel Core i3 / AMD Phenom II X3.

 • Pamięć RAM: 6 GB.

 • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 660/ AMD Radeon HD 7850.

 • Wersja DirectX: DirectX 11.

 • Miejsce na dysku: 15 GB.


 • System operacyjny: 64-bitowy Windows 7, 8, 10.

 • Procesor: Inter Core i5 / AMD FX 8150.

 • Pamięć RAM: 8 GB.

 • Karta Graficzna: Nvidia GeForce GTX 780/ AMD Radeon R9 290.

 • Wersja DirectX: DirectX 11.

 • Miejsce na dysku: 15 GB.Wacki – Kultowe Gry Przygodowe #8

W niniejszym artykule recenzujemy grę Wacki – wspaniałą przygotówkę typu „point and click” przygotowaną i wypuszczoną przez Seven Stars Multimedia na rynek w 1998 roku.

Sea of Thieves: darmowy dodatek The Seabound Soul już 20 listopada!

Opowieść The Seabound Soul to najnowszy dodatek do Sea of Thieves, popularnego sandboksa w pirackich klimatach. Aktualizacja zapowiedziana jest na 20 listopada.

X019: Everwild zapowiedziane. To nowy exclusive twórców Sea of Thieves

Czy będzie to jedna z pierwszych gier exclusive na Xbox Scarlett, czy może ostatnich na Xbox One? Studio Rare zapowiedziało na konferencji X019 grę Everwild, prezentując piękny trailer.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o