Tomasz Pstrągowski

Tomasz Pstrągowski

Redaktor

Tomasz Pstrągowski – urodził się w 1984 r.; dziennikarz i scenarzysta, były redaktor naczelny serwisów książki.wp.pl i komiksomania.pl, doktorant Uniwersytetu Gdańskiego, współtwórca podcastu o grach wideo Niezatapialni.pl, współpracownik Dwutygodnik.com. Publikował m.in. w Wirtualnej Polsce, „Gazecie Wyborczej”, „Dzienniku Gazecie Prawnej”, „Wysokich Obcasach”, „Krytyce Politycznej”. Pochodzi z Olsztyna, teraz mieszka w Gdańsku.

Skontaktuj się ze mną

Posty użytkownika Tomasz Pstrągowski:

Jak wypada w naszej recenzji Luigi's Mansion 3? Na Nintendo Switch gra o bracie Mario może stanowić nawet wstęp do przygód obu bohaterów - idealnie wprowadza gracza w historię.

Czy da się pójść dalej, zapominając o krzywdzie? Recenzja Disco Elysium autorstwa Tomka Pstrągowskiego pokazuje, że wszystko zależy od nas. A przynajmniej w realiach gry.

Miało być nowatorsko i ekscytująco, a wyszedł pretensjonalny i niezamierzenie śmieszny gniot - pisze w recenzji Death Stranding Tomasz Pstrągowski.

Mity Cthulhu, Anastazja, Eileen Gray, Przygody pewnego japońskiego pracownika biurowego oraz Powroty - tymi komiksami zajmuje się Tomasz Pstrągowski w drugim tekście z cyklu Comic Relief.