Games with Gold na styczeń 2020: co oprócz Batmana i Tekkena 6?

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 20.12.2019, 13:00 Aktualizacja: 23.12.2019, 10:27
Nie jest źle, ale do ideału także wiele brakuje. Na znanej już liście darmowych gier Games with Gold na styczeń 2020 znajdują się m.in. przedstawiciele trzech wielkich marek: Batmana, Star Wars oraz Tekkena. Jakie dokładniej produkcje dostaniemy? Sprawdź kiedy poszczególne produkcje będą możliwe do ściągnięcia!
games with gold na styczen 2020 - tekken 6
9 Udostępnień

Darmowe gry z Games with Gold na styczeń 2019 już znane

Poznaliśmy już ofertę Games with Gold na styczeń 2019. Wśród darmowych gier na Xbox One oraz Xbox 360 (ze względu na międzygeneracyjność konsol Microsoftu chodzą one także na najnowszym sprzęcie) na pierwszy miesiąc nowego roku znalazły się: wszystkie pięć epizodów narracyjnego Batmana od Telltale Games, Styx: Shards of Darkness, Tekken 6 oraz Lego Star Wars 2: The Original Trilogy. Jak podkreślono w filmie zapowiadającym styczniowy line-up, wartość tych czterech gier wynosi 65 dolarów.

Warto przypomnieć, że hasło „darmowe gry” może być w tym przypadku nieco mylące – aby mieć do nich dostęp, należy opłacać abonament wynoszący 30 zł za miesiąc. Ile kosztuje Xbox Live Gold w przypadku opłacania subskrypcji z góry na dłuższy czas? Przy 3 miesiącach to 79 zł, a przy całym roku 249 zł. Tyle pieniędzy wydajemy więc na gry z oferty Games with Gold.

Kiedy ściągniemy gry z Games with Gold na styczeń 2019?

Pełna lista gier z Games with Gold na styczeń 2019, wraz z datami kiedy będą dostępne, prezentuje się następująco:

  • Tekken 6 – pierwsza odsłona Tekkena na konsolę Xbox 360! Mnogość unikatowych bohaterów, piekielnie szybka akcja, głęboki poziom strategii oraz bogaty świat przedstawiony pomogły serii Tekken wspiąć się na sam szczyt listy najlepszych gier z gatunku. W Games with Gold od 1 do 15 stycznia 2020.
  • Styx: Shards of Darkness – Otrzymujesz ważną misję, podczas której odkryjesz nowe, przepastne terytoria jako Styx. Działaj w pojedynkę lub ze znajomym. Zabijaj albo omijaj wrogów – ludzi, elfy i krasnoludy – i rozpraw się z budzącymi grozę potworami. Poznaj śmiercionośne zdolności i oręż goblina-zabójcy. W Games with Gold od 1 do 31 stycznia 2020.
  • Lego Star Wars 2: The Original Trilogy – gra łącząca frajdę oraz nieskończoną kreatywność klocków LEGO z epicką historią, heroicznymi bohaterami oraz ekscytującą akcją z uniwersum Star Wars. Wyczekiwana druga część serii zapiera dech w piersiach poprzez opartą na klockach fabułę pierwszej trylogii Gwiezdnych Wojen. W Games with Gold od 16 do 31 stycznia 2020.
  • Batman od Telltale Games – wejdź w sfragmentowaną psychikę Bruce’a Wayne’a i odkryj daleko idące oraz mocne konsekwencje twoich wyborów jako Dark Knight. W tej zaciętej i pełnej przemocy nowej historii od nagradzanych twórców The Walking Dead – A Telltale Games Series, twoje odkrycia zrujnują świat Bruce’a Wayne’a oraz delikatną stabilność skorumpowanego Gotham City. W Games with Gold od 16 stycznia do 15 lutego 2020.

Posiadacze konsoli PlayStation 4 będą mogli porównać ofertę PS Plus na styczeń 2019 dopiero pod koniec miesiąca. Entuzjaści sprzętu Microsoftu, którzy nie są zadowoleni z oferty amerykańskiego giganta cyfrowego, mogą także rozważyć poszerzenie swojego abonamentu o Xbox Game Pass, gdzie każdego miesiąca pojawiają się nowe hity takiego kalibru jak Wiedźmin 3!

Sądzicie, że pierwszy miesiąc nowego roku będzie raczej spokojny także w przypadku konsoli Sony?

Źródło: Eurogamer.net. Grafika: Microsoft Store.

Zobacz także:

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o