Games with Gold: jakie gry oprócz Battlefronta pobierzemy za darmo w lutym 2020?

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 30.01.2020, 16:00 Aktualizacja: 30.01.2020, 16:00
Dwie gry na Xbox One oraz dwie gry na Xbox 360 (z racji kompatybilności wstecznej możliwe do odpalenia także na nowszej konsoli) trafią za darmo do graczy opłacających regularnie abonament Games with Gold. W lutym 2020 będą to przedstawiciele najróżniejszych gatunków - od motocyklowej wyścigówki po ekscytującą strzelankę.
Call of Cthulhu w games with gold w lutym 2020
0 Udostępnień

Poznaliśmy już darmowe gry z Games with Gold na luty 2020

Microsoft ogłosił już listę gier, które będą mogli pobrać za darmo abonenci programu Games with Gold na przestrzeni lutego 2020. Standardowo są to cztery tytuły z Xbox One oraz Xbox 360. Dwa z nich pobierzemy w pierwszej połowie miesiąca, a dwa w drugiej. Ich łączna wartość w Microsoft Store wynosi 119 dolarów, z czego połowę wyrabia motocyklowa wyścigówka TT Isle of Man.

Kiedy dostępne będą poszczególne tytuły na Xbox One oraz Xbox 360?

Jak wygląda pełna lista gier z Games with Gold na luty 2020? Podajemy ją wraz z datami od kiedy poszczególne pozycje ściągniecie za darmo:

  • TT Isle of Man – motocykliści dzielą wyścigi na na dwa rodzaje: Isle of Man TT oraz całą resztę. Nie ma trudniejszego wyścigu. Podejmij wyzwanie legendarnej trasy Snaefell Mountain: całe 37,73 mili wraz z mistrzami oraz motorami odtworzone z pełną pieczołowitością. W Games with Gold od 1 do 29 lutego 2020.
  • Fable Heroes – ciekawy spin-off lubianej przez graczy serii Fable. W tym kreskówkowym hack’n’slashu maksymalnie czterech graczy może współpracować lub rywalizować w celu bronienia krainy Albionu przed znanymi z serii wrogami podczas zbierania złota na ulepszenia, nowe postaci oraz przedmioty. W Games with Gold od 1 do 15 lutego 2020.
  • Star Wars Battlefront – złowieszcze dudnienie maszyn kroczących AT-AT na skutej lodem planecie Hoth. Strzelający z blasterów rebelianci i imperialne skutery mknące przez gęste lasy Endoru. Zacięte podniebne starcia eskadr X-wingów i myśliwców TIE. Weź udział w emocjonujących bitwach STAR WARS™, o jakich zawsze marzyłeś. W Games with Gold od 16 do 29 lutego 2020.
  • Call of Cthulhu – bazująca na twórczości amerykańskiego pisarza H.P. Lovecrafta gra Call of Cthulhu łączy psychologiczny horror i skradankę z detektywistycznym RPG. W tytule Cyanide Studios rozwikłamy zagadkę śmierci artystki Sary Hawkins, mierząc się ze złowrogimi siłami i odkrywając tajemnice wyspy Darkwater. W Games with Gold od 16 lutego do 15 marca 2020.

Trzeba przyznać, że w tym miesiącu o wiele większe powody do zadowolenia mają gracze opłacający konkurencyjny abonament Sony. W ofercie PS Plus na luty 2020 znajduje się bowiem aż pięć gier, z czego trzy stanowią kolekcję zremasterowanych FPS-ów z cyklu Bioshock.

Zobacz także:

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o