Games with Gold na marzec 2020. Kiedy nowe gry?

Ewelina Zdancewicz-Pękala Aktualności o grach Publikacja: 13.02.2020, 13:36 Aktualizacja: 13.02.2020, 13:43
Tytuły dostępne w ramach programu Games with Gold zostaną ogłoszone w ostatnim tygodniu lutego. Standardowo mają być to cztery produkcje: dwie na Xbox One oraz dwie na Xbox 360. Gracze już typują (a raczej sugerują), co Microsoft może im zaoferować.
X-Box controller
0 Udostępnień

Kiedy spodziewać się gier Games with Gold na marzec 2020?

Nowe gry oferowane w ramach Games with Gold są udostępniane pierwszego i szesnastego dnia każdego miesiąca. Gry na marzec nie zostały jeszcze zapowiedziane, ale to kwestia kilku dni. W ostatnim tygodniu lutego poznamy najnowsze tytuły dostępne w programie Games with Gold. Standardowo możemy się spodziewać czterech tytułów: dwóch na Xbox One oraz dwóch na Xbox 360.

Wiele osób ma nadzieję, że w marcu na liście Games with Gold znajdą się np. Darksiders Warmastered Edition, Ori and the Blind Forest albo Resident Evil 7 Biohazard. Cóż, po ostatnich dobrych tytułach dla posiadaczy Microsoft abonamentu Sony – PS Plus – nic dziwnego, że gracze liczą na to, że Microsoft trochę nagodni jakościowo swoją ofertę.

W jakie darmowe gry na Xbox One oraz Xbox 360 gramy w lutym?

Mamy nadzieję, że nowe propozycje z Games with Gold będą ciekawe, zwłaszcza że PS Plus na luty 2020 lepszy niż można było przypuszczać – i daje to mocny kontrast. Tym mocniejszy, jeśli spojrzymy na gry oferowane w Games with Gold w lutym były to: TT Isle of Man, Fable Heroes, Star Wars Battlefront i Call of Cthulhu.

Call of Cthulhu to klimatycznie dobra produkcja, w Games with Gold jest dostępna jeszcze do 15 marca 2020.

Zobacz także:

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o