Games with Gold na marzec 2020. Kolejna partia gier już dostępna!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 16.03.2020, 19:52 Aktualizacja: 16.03.2020, 19:56
Dostępne są już kolejne darmowe gry z oferty Games with Gold na marzec 2020. Bezpłatny dostęp do drugiej części Castlevanii oraz ciekawej przygodówki w świecie Call of Cthulhu nie jest już dostępny, za to od dziś pobrać możemy Shantae: Half-Genie Hero oraz Sonic Generations.
X-Box controller
7 Udostępnień

Od 16 marca dostępne dwie nowe gry!

Od 16 marca do oferty Games with Gold na marzec 2020 trafiły dwie kolejne gry. Oznacza to, że z oferty zniknęły dwa tytuły dostępne do 15 marca: dostępna zaledwie przed dwa tygodnie Castlevania: Lords of Shadow 2 (anime na podstawie tej gry doczekało się właśnie premiery 3 sezonu) oraz możliwa do ściągnięcia od połowy lutego gra Call of Cthulhu: The Official Video Game.

Teraz grać możemy zatem w:

  • Batman: The Enemy Within – The Complete Season – w Games with Gold do 31 marca 2020,
  • Sonic Generations – w Games with Gold do 31 marca 2020,
  • Shantae: Half-Genie Hero – w Games with Gold do 15 kwietnia 2020.

Kiedy spodziewać się gier Games with Gold na kolejny miesiąc?

Nowe gry oferowane w ramach Games with Gold są udostępniane pierwszego i szesnastego dnia każdego miesiąca. Gry na kwiecień nie zostały jeszcze zapowiedziane, ale to kwestia kilku dni. W ostatnim tygodniu marca poznamy najnowsze tytuły dostępne w programie Games with Gold. Standardowo możemy się spodziewać czterech tytułów: dwóch na Xbox One oraz dwóch na Xbox 360.

Subskrybenci abonamentu Microsoftu mają nadzieję na dobry

W jakie darmowe gry na Xbox One oraz Xbox 360 gramy w lutym?

Mamy nadzieję, że nowe propozycje z Games with Gold będą ciekawe, zwłaszcza że PS Plus na luty 2020 jest lepszy niż można było przypuszczać – i daje to mocny kontrast. Tym mocniejszy, jeśli spojrzymy na gry oferowane w Games with Gold w lutym. Były to: TT Isle of Man, Fable Heroes, Star Wars Battlefront i Call of Cthulhu.

Call of Cthulhu to klimatycznie dobra produkcja, w Games with Gold jest dostępna jeszcze do 15 marca 2020.

Zobacz także:

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o