Stadia przywita nas także Metro Exodusem

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 2.08.2019, 16:00 Aktualizacja: 2.08.2019, 16:00
Gracze na zachodzie dostaną dostęp do gamingowej platformy Google już w listopadzie. Nie wiemy kiedy usługa trafi do Polski i z chęcią poznalibyśmy więcej szczegółów na temat jej funkcjonowania, ale znamy już kolejną grę. Na Google Stadia pojawi się także Metro Exodus.
stadia przywita nas z metro exodus
0 Udostępnień

Metro Exodus pojawi się na Google Stadia

Wygląda na to, że do tradycyjnej listy platform (zazwyczaj mówimy o PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC) musimy dodać Google Stadia. Metro Exodus będzie jedną z pierwszych gier dostępnych za pośrednictwem usługi Google, która ruszyć ma na zachodzie jesienią. Taka informacja pojawiła się na oficjalnym Twitterze Stadii.

Nie jest jeszcze znana dokładna data premiery Google Stadia, ale jej miesiąc już tak. Pierwsi gracze spędzić będą mogli z grami na Stadię listopadowe wieczory. Dołączenie do platformy produkcji 4A Games to pozytywna wiadomość. W naszej recenzji Metro Exodus podkreślaliśmy, że jest to bardzo dobry tytuł dla fanów jednoosobowych strzelanek, satysfakcjonujący i pod kątem graficznym, i fabularnym.

Jakie jeszcze gry pojawią się na Google Stadia?

Produkt Google będzie oczywiście przełomem technologicznym (choć opinie co do przyszłości Google Stadia są oczywiście podzielone), ale pod względem dystrybucyjnym Stadia wydaje się zupełnie nie różnić od ofert subskrypcyjnych, których pełno jest na rynku gier. Darmowe gry podobnie jak w przypadku EA Access na PS4 ograniczały będą się do starszych tytułów, a nowe należało będzie zakupić.

Nie wiemy wprawdzie, do jakiego typu produkcji zaliczały będą się znane już gry na Google Stadia, ale ich lista jest dość szeroka. Prócz Metro Exodus znajdują się na niej takie tytuły jak Wolfenstein: YoungbloodDestiny 2Get Packed (exclusive)Farming Simulator 19Baldur’s Gate 3, Gylt (exclusive) czy cała paleta gier Ubisoftu na czele z Assassin’s Creed Odyssey, Just Dance, Tom Clancy’s Ghost Recon BreakpointTom Clancy’s The Division 2Trials RisingThe Crew 2.

 

Zobacz także:
Tokyo Game Show 2020 już we wrześniu
Aktualności o grach, 12 Sie 2020

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o