Komiks The Walking Dead dobiega końca!

Michał Małysa Komiksy Publikacja: 3.07.2019, 18:00 Aktualizacja: 3.07.2020, 17:53
Smutna wiadomość dla tych, którzy byli w stanie nadążyć za albumami z komiksowej serii The Walking Dead. Koniec przygody, która wydawała się nie do zdarcia, nastąpił w 193 zeszycie. Robert Kirkman uzasadnia jednak swoją decyzję tak, że żaden fan nie powinien być zły. My przygotowaliśmy zaś zestaw pocieszaczy!
koniec the walking dead
5 Udostępnień

Koniec The Walking Dead – zaskakujący ruch Roberta Kirkmana

Komiksowa telenowela, którą wielu czytelników porównywało żartobliwie do telewizyjnej Mody na Sukces, właśnie dobiega swego kresu. Jak poinformował twórca serii The Walking Dead, koniec ciągnącej się w nieskończoność przygody nastąpi wraz z wydanym dzisiaj 193 zeszytem serii.

Dotychczas Robert Kirkman zapewniał, że wydawana od 2003 roku saga będzie trwała jeszcze długo. Jak wynika z dzisiejszej deklaracji, nagły zwrot akcji związany był z charakterem The Walking Dead. Koniec serii miał być dokładnie taki, jak jej duch – pełen nieprzewidzianych i niespodziewanych śmierci.

Co dalej z The Walking Dead? Macie jeszcze tyle do nadrobienia!

Hardkorowi fani dzieł zapoczątkowanych przez The Image Comics oraz Skybound Entertainment nie muszą jednak obawiać się o kolejne dawki swojego narkotyku pierwszego wyboru. The Walking Dead stało się przez te kilkanaście lat potężnym, wielomiliardowym biznesem. Same komiksy to tylko wierzchołek góry lodowej, choć oczywiście 50 milionów egzemplarzy sprzedanych w ponad 50 krajach świata i przetłumaczonych na ponad 30 języków robi wrażenie. Są jeszcze seriale, gry wideo i mobilne, planszówki, powieści…

Walking Dead 2

Jeżeli komuś brakowało będzie po końcu The Walking Dead zombiaków, i tych wykreowanych przez Kirkmana, i tych z innych uniwersów, proponujemy kilka rozwiązań:

Koniec The Walking Dead może być więc początkiem innej, równie długie przygody!

Źródło: The Hollywood Reporter. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments