GAMESCOM 2019: tak wygląda rozgrywka w VTM Bloodlines 2!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 22.08.2019, 17:13 Aktualizacja: 22.08.2020, 17:13
Gameplay Vampire: the Masquerade - Bloodlines 2 zaprezentowany podczas targów Gamescom 2019 nie jest może najdynamiczniejszy, ale prezentuje eksplorację i interakcje godne rasowej gry RPG. Nie możemy doczekać się daty premiery ustalonej na początek przyszłego roku!
vtm bloodlines 2 - gameplay z gamescom 2019
4 Udostępnień

Gameplay Vampire: the Masquerade: Bloodlines 2!

Od zaskakującej oficjalnej zapowiedzi Vampire: the Masquerade: Bloodlines 2 minęło już kilka miesięcy, więc czas najwyższy zobaczyć, jak gra prezentuje się w praktyce. Różne sceny z gry wiedzieliśmy przy okazji prezentacji klanów BrujahTremere i Toreador, a teraz gameplay VTM: Bloodlines 2 zaprezentowany został podczas targów Gamescom 2019 w Kolonii. Nagranie zeń pojawiło się na portalu IGN.

Niestety, dużo się w nim nie dzieje. Gameplay VTM Bloodlines 2 z Gamescom 2019 koncentruje się przede wszystkim na prezentacji imponującego graficznie świata gry oraz interakcji z napotkanymi postaciami. Jeśli mielibyśmy oceniać grę po zaledwie trzydziestominutowym filmiku, z pewnością zauważylibyśmy, iż na przyszły rok szykuje się nam rasowe RPG.

Wampirze Seattle na Gamescom 2019 pokazane też przez NVIDIA

Gameplay VTM: Bloodlines 2 (prezentowany zresztą również na targach E3) to niejedyny materiał z produkcji Hardsuit Labs, który zaprezentowany został na kolońskich targach. Tytuł znalazł się wśród najpiękniejszych gier Gamescomu 2019, które korzystają z technologii ray tracingu opracowanej przez NVIDIA. Seattle ze Świata Mroku, w którym umiejscowiona będzie fabuła gry, dzięki odpowiedniemu oświetleniu wygląda naprawdę obłędnie.

Nieznana jest jeszcze dokładna data premiery Vampire: the Masquerade – Bloodlines 2. Paradox Interactive, wydawca gry, obiecał jednak, że nastąpi to jeszcze w pierwszej połowie 2020 roku. Oznacza to, że sequel niezwykle popularnej produkcji, wyjdzie po niemal 16 latach od premiery pierwszej odsłony. Historię Bloodlines oraz innych tytułów o krwiopijcach przeczytacie w naszym artykule o dziesięciu grach o wampirach z lat 1996-2018.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments